10 topowych hulajnóg elektrycznych

Hulajnogi elektryczne stają się coraz popularniejsze w Polsce. Dzieje się to między innymi za sprawą postępu technologicznego – sprzęty te są coraz lepsze, jak i za sprawą ciągle spadających cen. Przyzwoitą hulajnogę elektryczną można już kupić za ok. 1000 zł. Przed zakupem warto jednak sprawdzić czym się różnią od siebie, aby wybrać taką, która będzie nam odpowiadała. Zapraszam do rankingu 10 topowych hulajnóg elektrycznych.

Ranking 10 topowych hulajnóg elektrycznych:

10. Alfawise M1 Folding Electric Scooter

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - Alfawise M1

Alfawise to marka, która z coraz większym powodzeniem radzi sobie na rynku elektroniki użytkowej. W jej portfolio znajdziemy m.in. roboty odkurzające, szczoteczki soniczne, czy też TV Boxy. Teraz marka z całkiem niezłym skutkiem debiutuje na rynku pojazdów elektrycznych. Hulajnoga Alfawise M1 oferuje przyzwoite parametry (zasięg do 30 KM) w niezwykle niskiej cenie.

Sprawdź aktualną cenę na: Gearbest

9. Koowheel E1

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - Koowheel E1

Marka Koowheel zdążyła zasłynąć już swoją bardzo dobrze ocenianą deskorolką elektryczną, która od jakiegoś czasu stanowi świetną alternatywę dla znacznie droższych modeli. Koowheel stworzył również swoją hulajnogę elektryczną. W przeciwieństwie do deskorolki nie ma w niej jednak nic rewolucyjnego. Zasięg to zaledwie 12 km, przy prędkości max. ok 25km/h.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress

8. Ninebot KickScooter ES1 by Segway

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - Ninebot Segway ES1

Ninebot to niewątpliwie jeden z liderów rynku pojazdów elektrycznych. Na ulicach już od wielu lat możemy spotkać różne rodzaje ich produktów, które cieszą się ogromnym uznaniem. Świetne osiągi przy jednocześnie perfekcyjnej jakości. Ninebot Segway ES1 to podstawowy – najtańszy model serii tych hulajnóg elektrycznych (zasięg 25 km, max. prędkość 25 km/h). Rozważając wybór hulajnogi trzeba niewątpliwie brać go pod uwagę.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress, Gearbest, Geekbuying

7. FLJ K3

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - FLJ K3

FLJ to marka produkująca hulajnogi elektryczne oferujące niesamowite osiągi przy zachowaniu niskiej ceny. Szukacie hulajnogi, która pojedzie naprawdę szybko? Na FLJ K3 możecie śmigać z prędkością nawet 85km/h, a zasięg to nawet 120 km!

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress

6. RUIMA mini 4

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - RUIMA mini 4

Szukacie jednak czegoś nie aż tak szybkiego i w znacznie niższej cenie? Zainteresujcie się RUIMA mini 4. Hulajnoga osiąga prędkości do 45 km/h przy zasięgu ok. 50 km, a można ją kupić już za niewiele ponad 2000 zł.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress

5. SUPERTEFF EW6

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - SUPERTEFF EW6

Za jeszcze mniejsze pieniądze kupicie SUPERTEFF EW6. Jest to model typowo rekreacyjny jednak oferujący dużą wygodę i bezpieczeństwo. Jeden z liderów pod względem relacji cena/jakość. Zasięg to tylko 20 kilometrów, ale kosztuje za to jedynie ok. 1000 zł!

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress

4. Ninebot KickScooter ES2 by Segway

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - Ninebot Segway ES2

Na 4. miejscu umieściłem najpopularniejszy obecnie model wspomnianego już w zestawieniu Ninebota. ES2 oferuje większe prędkości maksymalne oraz większy zasięg od swojego tańszego brata. Dla większości użytkowników będą to wystarczające parametry.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress, Gearbest, Geekbuying

3. Kugoo S1

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - Kugoo S1

Podium otwiera Kugoo S1. Nie jest to hulajnoga oferująca jakieś zadziwiające osiągi. Potrafi jechać z prędkością 30 km/h oraz pokonać na jednej baterii dystans 30 kilometrów. Jej atutem jest jednak niesamowicie niska cena. Za mniej niż 1300 zł nie kupimy obecnie nic lepszego, a trzeba pamiętać, że Kugoo S1 oferowana jest już w Polsce, w przeciwieństwie do wielu innych popularnych hulajnóg dostępnych niemal wyłącznie za granicą.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress, Geekbuying (wysyłka z Polski!)

2. Ninebot KickScooter ES4 by Segway

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - Ninebot Segway ES4

Na drugim miejscu umieściłem najnowszy i oferujący zdecydowanie najlepsze osiągi model Ninebota. Jego jedyny minus to relatywnie wysoka cena i póki co mała dostępność w Polsce. Jednak jeżeli zależy Wam na sprzęcie z wyższej półki i oferującego dobre parametry – jest to hulajnoga dla Was. Prędkość max. to 30 km/h a zasięg to ok. 50 km.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress, Gearbest, Geekbuying

1. Xiaomi M365

ranking topowych hulajnóg elektrycznych - hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 Mijia

Na pierwszym miejscu rankingu znajduje się bezkonkurencyjny w mojej ocenie lider rynku hulajnóg elektrycznych. Xiaomi, znany chiński producent głównie smartfonów, stworzył hulajnogę elektryczną która zrewolucjonizowała rynek. M365 to obecnie chyba najpopularniejsze urządzenie tego typu na świecie. Chińczycy dopracowali ją niemal w każdym detalu. Ma ona zdecydowanie najlepsze właściwości jezdne pod względem komfortu jazdy. Charakteryzuje się miedzy innymi świetną amortyzacją. Jest również wygodna w transporcie, gdyż można ją bardzo łatwo złożyć. Prezentuje się również świetnie pod względem wizualnym, w przeciwieństwie do kilku innych konkurentów, którzy skupili się bardziej na osiągach niż na designie. M365 nie jest najszybszą hulajnogą (max 25 km/h) jak i najbardziej wydajną (zasięg do 30 km), jest jednak produkowana przez sprawdzonego producenta, który zawsze oferuje sprzęty o niskiej awaryjności. Jednocześnie Xiaomi M365 kosztuje bardzo niewiele i dostępna jest praktycznie wszędzie. Najtaniej kupicie ja oczywiście w chińskich sklepach, które jednak w większości przypadku wysyłają ją z europejskich magazynów.

Sprawdź aktualną cenę na: Aliexpress, Gearbest, Geekbuying

Aktualizacja: na rynku pojawiła się już nowa wersja hulajnogi elektrycznej od Xiaomi, czyli Xiaomi Electric Scooter PRO. Ma mocniejszy silnik, wiekszą baterię i przede wszystkim większy zasięg (do 45 km!). Kupicie ją teraz na Gearbest pod tym linkiem z kodem rabatowym: BGPRO0001 (kod działa do 5 maja i obniża cenę do $569,99!).

 

Jak więc widzicie wybór hulajnóg elektrycznych jest całkiem duży, a w swoim zestawieniu 10 najlepszych hulajnóg wymieniłem oczywiście tylko wybrane. Powyższe modele są w mojej ocenie szczególnie warte rozważenia przy wyborze. Na rynek ciągle trafiają jednak nowe modele, zatem niewykluczone, że ranking będzie się zmieniał w czasie i co jakiś czas pojawi się tutaj jakaś nowa hulajnoga elektryczna.

 

 

2 thoughts on “10 topowych hulajnóg elektrycznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.